Hakkımızda

Follow us on social

Hakkımızda

TARİH 2011-05-17

KİNGSLAND WOMAN

Kingsland Woman, Büyük Beden Kadın Giyimi üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. İstanbul Laleli'de yer alan firmamız toptan ürünler pazarlamaktadır. Firmamız geliştirdiği pazarlama ve satış stratejileri internet mağazası aracılığı ile istikrarlı gelişme kaydetmektedir. Kingsland Woman yenilikçi bakış açısı ile pazardaki değişim ve yeniliklere göre değişime devam etmiştir.
 

Genellikle büyük beden kadın giyim konseptimiz ile yüzlerce ürün pörtföyümüz bulunmaktadır. Har zaman uygun fiyat ve yüksek kalite prensibini benimseyen Kingsland Woman, binlerce mutlu müşteri ile ürünlerini ulaştırmaya devam ediyor. Ayrıca Kingsland Ürünlerini  yurtdışı pazarına ihraç ediyoruz. Kingsland Woman her zaman gelişime devam edecek ve ürünlerini müşterilerine yüksek kalite prensibiyle ulaştırmaktadır. 
 

Kingsland Woman kalite yönergelerine bağlı kalarak pazarlamış olduğu ürünleri düzenli kontrollerle, ürünlerimizin kalite standardını garantiliyor. Sizler için ürünler üreten Kingsland'ı seçmek için bir çok nedeniniz var. 

Neden Kingsland Ürünleri


 

image

KALİTELİ İŞCİLİK

Kingsland'de yer alan tüm ürünler 1.sınıf işçilikle üretilir

 

image

1.SINIF KUMAŞ

Ürünlerimizde kaliteli kumaşlar kullanılır.

 

image

TOPTAN ÜRÜN

Kingsland'da yer alan ürünlerin satışı toptan olarak yapılır.

 

image

UYGUN FİYAT

Tüm ürünlerimizde uygun fiyat politikası uygulanmaktadır.

 

image

YENİ SEZON

2016 İlkbahar-Yaz sezonu için uygun bluz modelleri

 

image

FARKLI SEÇENEKLER

Her ürün için farklı renk ve beden seçenekleri ile zengin ürünler

 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.